Херсонської міської ради

Наші види спорту

Останні новини

Пошук

Пошуковий запит повинен бути не меньш 4-х символів.


Архив статей

Ніщо так не виснажує і не руйнує людину як тривала фізична бездіяльність
© Аристотель


Кількість людей на сайті: 1

Кращий засіб залишитись здоровим – профілактика

 

Будь яку хворобу краще запобігти, ніж потім її лікувати. Коронавірусна інфекція COVID-19 – не є виключенням. Отже розберемось як уникнути небажаного «гостя».

1. З моменту введення карантину намагаємось уникати місць великого скупчення людей (особливо в закритих приміщеннях, без особливої потреби не користуємось міським громадським транспортом).
2. Суворо дотримуємось правил особистої гігієни (ретельно миємо руки після перебування на вулиці та перед прийомами їжі, житлові приміщення утримуємо в чистоті, декілька разів на день провітрюємо кімнати).
3. Не піддавайтеся паніці!!! Зберігаємо спокій! Саме час відійти від сварок, образ та тривог, - все це виснажує нашу імунну систему, тим самим руйнує ваш захист від хвороби.
4. Здоровий сон та ранній відбій! Вночі починаються процеси відновлення, і ось, вранці наша броня знову готова до захисту!
5. Здорове харчування: необхідно виключити з раціону продукти харчування, які можуть викликати запальні процеси та послабити імунітет (всі види швидких вуглеводів, маргарини, фастфуд, газовані напої, чіпси, тощо). Включити продукти для підтримки імунітету (свіжа зелень, різні види салату, шпінат, всі види капусти, цибуля, часник, гранат, ягоди, горіхи та сире насіння соняшника, гарбуза, кунжута, льону, спеції – куркума, імбир, орегано, різні перці).
6. Якщо є необхідність і можливість можна додати до раціону вітаміни та мікроелементи, які підсилюють імунітет (найнеобхідніші – це вітамін С, вітамін D3 та препарати цинку), виключно за рекомендацією лікаря.
7. У разі занедужання та наявності ознак вірусної інфекції (біль у горлі, сухий кашель, підвищення температури, тощо) – ізолюємо хворого, та терміново звертаємось за лікарською допомогою.
Будемо здорові!      

Автор: Іванічева Н.І.

Дата: 2020-03-15

Переглядів: 514

Коментарі до даної статі:
Додати Ваш коментарій:

Введіть суму чисел, що забражені: